Chceš si vyčistit obrazovku?Tady

!Nespřáteluju!

Červen 2012

Sérus . 4 . 6 .2012

4. června 2012 v 19:37 | Nikky . Rozbíjí klávesnici |  Moe Kecy
Čau lidí . Jó , vim že sem moc nechodíte , páč se koukám na návštvěvy a mám počet návštev málo , ale to mě nevadí .
No , přeměnila sem si záhlaví , kde sou čtyři fotky moje ( Ty velký , Uprostřed kocour Rocky , a já , fotky na levé straně v dolnim a hornim rohu , a na pravý straně v hornim rohu . Trošinku sem se nudila no .
No takže , ke škole . . Vycházej mi tři trojky , což je na dosrání . .
Sem si to dostala na začátku pololetí druhýho .
No nic no , ale stejně budu mít novej sestřih vlasů . ^^
Tak sérus , dneska to je jenom tak na rychlo . Musim se ještě doučit . .
Sérus ,) .

Ahoj . 3.6.2012

3. června 2012 v 22:34 | Bubble_Gum^^ Vymejšlí kraviny . |  Moe Kecy
Čau lidi . Týjo , dlouho sem tady nebyla .
No , to asi kvůli tomu , že mi vycházej tři trojky na vysvědšení , trošku sem zapoměla , že tenhle blog mám a neměla sem moc času na to , aby sem blogovala . No teďka se poslední dobou hodně změnilo .
Z mý bejvalý nejlepší kámošky se stala jenom kámoška . A to se jmenuje Katka (Kačka).
Už chci s ní bejt jenom kámoška , páč už to asi nebude mít moc cenu se pohádat , a pak zase bejt nejlepší kámošky ? Pff , né , já už nechci s ní bejt nejlepší kámoška , mám ještě jednu nejlepší kámošku a nechci jí fakt nikdy stratit . ♥
Budou začínat u nás olympiády 13.týho , takže se docela těšim , až naše Palachovka (škola , do které chodím) rozdrtí ty další školy :D . A já sem do toho taky zapojená , teda aspoň do toho běhu a hod krikeťákem . Tomu se vlastně žádná holka z naší třídy nevyhle , protože naše učitelka řikala , že tohle budou dělat všechny holky z obou tříd Šestek .
A kromě toho všeho pojedu . . Asi ták . . V sobotu nebo kdy do Futura a pudu si pro červený Vansky ♥ :3 .A ještě nějaký to oblečení no :D. No to by bylo tak všechno , je půl jedenáctý takže už to všechno nebudu prodlužovat , dám sem jednu fotku , kde momentálně v poslední době vypadám každý den . :D (Jo , je upravená , jako každá jiná. )Tak páčko .